Centrum Stomatologiczne w Szczecinie

Serdecznie Witamy na stronie Centrum Dentystycznego Eskulap!

Dziękujemy za Wasze zainteresowanie naszym gabinetem dentystycznym istniejącym od 1999 roku. Centrum Dentystyczne Eskulap w Szczecinie powstało z myślą o Was, abyście zawsze i wszędzie mogli cieszyć się życiem oraz pięknym i zdrowym uśmiechem. 

Założycielem Centrum Stomatologii Eskulap jest lekarz stomatolog specjalista I-go stopnia z zakresu Stomatologii Ogólnej Ewa Ignaczak.

Ewa Ignaczak: - w roku 1995 ukończyła Wydział Stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie a w 1997 uzyskała Dyplom Specjalizacji w zakresie Stomatologii Ogólnej.

Przynależy do Polskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (PSI), Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie (DGOI), International Congres of Oral Implantology (ICOI), Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS), Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego ( PSI ), European Assosiation of Dental Implantology (EDI).

Uczestnik bardzo wielu specjalistycznych sympozjów, konferencji i szkoleń praktycznych w kraju i za granicą, w tym stomatologii kosmetycznej, chirurgii i implantologii. Ukończyła prestiżowe Curriculum of Oral Implantology na Uniwesytecie Goethego we Frankfurcie (Niemcy) oraz szkolenie w najnowocześniejszym ośrodku szkoleń implantologicznych w Europie The Zimmer Institute Europe w Winterthur (Szwajcaria). Posiada autoryzację wiodących systemów implantologicznych takich jak Nobel, Ankylos, Direct, Mozograu, Windrere, Alpha Bio Tec, Champions Implants.W trosce o Państwa uśmiech, komfort i dobre samopoczucie w klinice stomatologicznej Eskulap czeka na Państwa zespół najwyższej klasy stomatologów. Każdy pacjent, który do nas trafi w poszukiwaniu pomocy znajdzie się w rękach życzliwego i kompetentnego personelu. Zawsze cieszymy się ze spotkań z nowymi Pacjentami. Przy pierwszej wizycie poznają Państwo możliwe warianty leczenia, indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Nasi stomatolodzy systematycznie pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w konferencjach naukowych, seminariach i szkoleniach praktycznych. Dzięki czemu wszystko co nowe i lepsze w zakresie stomatologii nie jest nam obce. Nowoczesny sprzęt, dostęp do najnowszych technologii oraz życzliwe podejście do pacjenta to wizytówka naszego Centrum.

Pogotowie Stomatologiczne jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty od godz. 8:00 do 22:00.

Nasze certyfikaty

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+